Hakkımızda

1998'den beri
Sektöre, yenilikçi yaklaşım ile
fark katıyoruz

Türkiye’nin önde gelen polyester iplik üreticilerinden biri olan Erdem Soft Tekstil A.Ş., 1998 yılında Şönil iplik üretimi başta olmak üzere fantezi iplik halı ve dokuma kumaş sektörünün ihtiyacını karşılamak için Gaziantep’te kurulmuştur.

Yıllar içerisinde polyester üretim alanında yaptığı yatırımlar ve geliştirdiği ürünlerle sektörün öncü kuruluşları arasında yer alan Erdem Soft Tekstil, Avrupa’nın en büyük kapasiteli Renkli Filament PET POY üretim hattına sahiptir .
120.000 metre kare kapalı alanında 30 beyaz yakalı olmak üzere 900 çalışanı , günlük 250 ton ve aylık 7500 ton üretim kapasitesi ile 60’dan fazla ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir .
Kalite , hızlı servis ve müşteri memnuniyetini ön plana alarak , Erdem Soft Tekstil A. Ş. bünyesinde bulunan yüksek üretim kapasiteli Boyahane , Hava Tekstüre , Friksiyon Tekstüre , Büküm , Heatset ve Şönil iplik bölümleriyle müşterilerine hizmet vermektedir .
Erdem Soft Tekstil A.Ş. Yenilikçi yaklaşımı, teknolojiyi yakın dan takip eden yeni yatırımları ve sürekli geliştirdiği ürün pörtföyü ile sektördeki konumunu güçlendirmektedir.

Erdem Soft Tekstil A.Ş. olarak;

Vizyonumuz

Dinamik organizasyon yapımız ile tekstil sektörünün değişen pazar şartlarını da dikkate alarak innovatif bakış açımızla kaliteli, zengin ürün çeşitliliği , insana, sağlığa ve çevreye duyarlı üretim yaparken; müşteri memnuniyeti önceliğini sağlamaktır.

Misyonumuz

Gelişen teknolojik ve sektörel yeniliklerle beraber ürün kalitemizi önde tutarak, geliştirdiğimiz yenilikçi ürünlerimizle stratejik işbirlikleri ile büyüme ve karlılığı artırmak .

İlkemiz

Katılımcı yönetim anlayışımız ve tecrübeli çalışanlarımız ile oluşturduğumuz kaliteli üretim ve servisimizi en üst düzeyde tutmak ve çalışan ve müşteri memnuniyetimizi devam ettirmektir .